עגלת קניות
09-9546906
mobile, mobile, phone, handheld
החרמש 2, הרצליה
location, location, map, marker, pin
בימים א' - ה' בין השעות: 10:30- 18:00,  ימי ו' ע' חג:  10:00 - 14:00
clock6, clock, time, schedule
חפש
דף הבית >> שאלות נפוצות >> האם בטוח לקנות באתר שירוקו ?
 
אתר שירוקו בעל משאבים רבים ביצירת מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות. המערכת מבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום, שרתי אבטחה מתוחכמים בטכנולוגיות המובילות בעולם ובתחום אבטחת המידע. 

מערכת האתר הינה מערכת סגורה ומאובטחת, הן מצדו של הלקוח והן מצדה של המערכת. בכל הזמנה של שירות בתשלום יתבקש הלקוח להקיש את שמו וסיסמא שקבע מראש. כמו כן פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים, בכל עיסקה ידרש הלקוח להזין את פרטי הכרטיס האשראי, כך שבסיום חיוב הלקוח פרטי כרטיס האשראי מושמדים. 

כל פרטי הלקוח, למעט פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, אלא למי שהורשה לכך. אתר שירוקו מבטיח כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלו כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם אחר. 

אנו נוקטים באמצעי הגנה נוסף, ביצוע בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל קניה וקניה, וזאת על מנת למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי. 

אפשרויות רכישה נוספות ללא הכנסת פרטי כרטיס האשראי ניתן לבצע הזמנה ולבחור באחד מאופני התשלום המתאים לכם: בכרטיס אשראי בטלפון או הזמנה טלפונית - להשאיר מספר טלפון ומועד נוח להתקשרות. בדף צור הקשר שנמצא בתפריט הראשי , ונחזור אליכם בהקדם 

חשוב לדעת: הקניה אצלנו בטוחה ואתם הלקוחות תמיד יכולים לרכוש ללא שום היסוס ! 

בברכת קנייה מהנה ובטוחה צוות שירוקו !!!